Ispartaspor – Yıldırımspor Canlı Yayın İzle Şifresiz Hangi Kanalda?

3. Lig’den 2. Lig’e çıkacak takımların belli olacağı Play Off final karşılaşmasının ilk maçını Isparta 32 Spor ile Bursa Yıldırımspor 24.05.2021 Pazartesi günü saat 20.00’da Eskişehir’da kozlarını paylaşacak. Bu maçı kesintisiz HD kalitesinde alttaki libklerden canlı izleyebilirsiniz.

Ispartaspor-Yıldırımspor Maçı Smart Spor HD Canlı İzle

Ispartaspor-Yıldırımspor Maçı Smart Spor HD Canlı İzle

Ispartaspor – Yıldırımspor, TFF 3. Lig Play-Off Final maçı, 24-05-2021 Pazartesi günü Smart Spor HD, Spor Smart, kanal(lar)ından yayınlanacak. Maçın başlama saati 20:00. Karşılaşmayı izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

Ispartaspor – Yıldırımspor maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda?

Ispartaspor ile Yıldırımspor arasındaki TFF 3. Lig Play-Off maçı, Smart Spor HD, Spor Smart kanal(lar)ından canlı yayınlanacak. Smart Spor HD, D Smart 77 numaralı kanallar ile Türksat uydusu ve internet üzerinden şifreli olarak izlenebilmektedir.

Spor Smart, D Smart 77 numaralı kanallar ile Türksat uydusu ve internet üzerinden şifreli olarak izlenebilmektedir.Ispartaspor-Yıldırımspor Maçı, 24 Mayıs Pazartesi günü oynanacak. Ispartaspor-Yıldırımspor Maçı, saat 20:00 başlayacak.

Ispartaspor ve Yıldırımspor, karşı karşıya geleceği TFF 3. Lig Play-Off Final maçı, Yeni Eskişehir Stadyumu’da, Eskişehir Stadyumu’nda oynanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir